Ми продовжуємо адаптуватися до принципово нових умов ринку праці, а наші пріоритети та цілі продовжують змінюватися. Robota.ua опитала українців різного рівня кваліфікації, віку, статусу та професійного спрямування про те, якими є їхні пріоритети при працевлаштуванні та чого вони очікують від роботодавців.
Хоча під час воєнного стану офіційних святкових днів нема, підприємства, установи та організації приватної форми власності, а також роботодавці з числа фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб вправі самостійно визначити відповідні дні як вихідні для своїх працівників.
Через масований удар по енергетиці в усіх областях України можуть запровадити графіки відключення світла. Нагадаємо про три простих кроки для того, щоб не залишитися без зв’язку та інтернету.
Питання постановки на облік у центрі зайнятості не втрачають своєї актуальності, тим паче в період дії воєнного стану, коли люди під впливом обставин, втрачають роботу та засоби для існування. Особливо це стосується осіб, які були вимушені змінити своє місце проживання. Розглянемо найбільш проблемні практичні ситуації з якими можуть стикатися внутрішньо переміщені особи.
Переведення годинника на зимовий і літній час встановлено постановою Кабінету Міністрів України. А тому відповідь на питання, коли (якого числа) переводять годинник, є доволі простою.
Якщо ви в захваті від своєї роботи, проте вам не подобається рівень оплати, то радимо звернутися до керівника із проханням про підвищення. А ми допоможемо знайти аргументи, які зможуть його переконати.
На крайньому засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбувся попередній розгляд чотирьох законопроектів щодо святкових і неробочих днів в Україні.
На «Єдиному порталі вакансій», створеному у вересні минулого року спільними зусиллями Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних сайтів з пошуку роботи станом на сьогодні налічується 184 тис. вакансій.