Главная  Карта сайта  Размещение рекламы на портале
  СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ
Добро пожаловать
  УПРАВЛЕНИЕ ПЕРСОНАЛОМ
  Новости
  Библиотека статей
  Нормативная база
  Образцы документов
  Производств. календарь
  Книжная полка
  Кто есть кто
  Глоссарий
  События
  Опросы
  Размещение рекламы
  Наши партнеры
  Форум
Новые материалы
Facebook
Календарь событий
Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Все события
Реклама
Реклама
Журнал «КАДРОВИК.UA»Свіжий номер
Передплатити

Видається з липня 2002 р.
Формат — 200 x 265 мм
Обсяг  — журнал 100 с.
Мова видання  — українська
Періодичність — раз на місяць
Розповсюдження — за передплатою

Висока якість поліграфії

Виходить при інформаційній підтримці
Міністерства праці та соціальної політики України

Адреса редакції: вул. Є. Сверстюка, 11, корпус «Б», БЦ «Армарис», м. Київ, Україна, 02002
Передплата: 0 800 219 977

Читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Трудове законодавство

      Публікуються матеріали, присвячені регулюванню трудових відносин, зокрема, укладенню трудового договору, договору підряду, трудовим відносинам з посадовими особами органів управління акціонерного товариства, звільненню з підстав, передбачених КЗпП, характеристикам видів стажу роботи, працевлаштуванню іногородніх, іноземців, осіб без громадянства тощо.
      Значне місце в журналі відводиться видам та обліку робочого часу, надурочним роботам, забороні залучення до роботи в нічний час певних категорій працівників, наданню відпусток. Розглядаються теми укладання колективного договору, матеріальної відповідальності, працевлаштування інвалідів тощо.
      Подаються зразки відповідних документів, які повинен оформити працівник відділу кадрів.

Державна служба

      Розглядаються види державної служби, класифікація посад державних службовців, присвоєння рангів, правовий статус державних службовців, їхні права й обов’язки, юридична відповідальність, матеріальне забезпечення та соціальний захист державних службовців, припинення державної служби, тобто всі питання, пов’язані з проходженням державної служби.

Трудові спори

      Аналізуються причини виникнення індивідуальних і колективних трудових спорів (конфліктів), дається правовий механізм їх вирішення, порядок роботи комісії по трудових спорах, примирної комісії, трудового арбітражу, Національної служби посередництва і примирення у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) і т. д. Розглядаються схеми переростання трудових конфліктів у страйк, що є крайнім засобом вирішення колективного трудового спору (конфлікту), порівнюється зарубіжний досвід вирішення колективних трудових спорів і конфліктів.

Моніторинг законодавства

      Дається огляд нормативно-правових актів щодо трудового законодавства, соціального, пенсійного забезпечення і публікуються короткі витяги з них. Таким чином, передплатники журналу завжди мають свіжу інформацію про нові укази, закони, постанови, накази тощо.

Правова інформація

      Матеріали цієї рубрики, як написала у своєму листі в редакцію наша передплатниця Ольга Смотр, «просто знахідка для кадровиків», оскільки вони завжди мають під рукою повний текст нормативного документа, який допомагає правильно діяти в тій чи іншій ситуації. Особливо це актуально для тих підприємств, де ще нема вільного доступу до Всесвітньої павутини — Інтернету.

Практика кадровика

      У назві рубрики відображено тематику, яка пропонується передплатникам, а це, зокрема, матеріали про те, які документи потрібні для укладення трудового договору, яку облікову документацію на працівників необхідно вести, як скласти списки кадрового резерву чи підготувати перелік працівників для проходження атестації, як правильно вести облік військовозобов’язаних і допризовників, обчислити тривалість відпустки.
      На сторінках журналу ви обов’язково знайдете зразки наказів і записів до трудових книжок, журналів реєстрації наказів і обліку трудових книжок, правил внутрішнього розпорядку, штатного розпису і посадових інструкцій, положень про структурний підрозділ, оплату праці та преміювання і багато іншого.

Банк кваліфікаційних характеристик

      У кожному номері журналу публікуються кваліфікаційні характеристики професій з різних сфер професійної діяльності, які ви зможете використати для розроблення посадових інструкцій ваших працівників. Разом із тим ми пропонуємо характеристики, які вже розроблено і затверджено відповідним чином, але ще не опубліковано у збірниках…

Із досвіду фахівців

      Про те, як організовано кадрове діловодство і як здійснюється управління персоналом на їх підприємствах чи в організаціях розповідають досвідчені працівники кадрових служб.

Діловодство

      Чи багато із вас, навіть досвідчених працівників відділів кадрів, знає, що таке номенклатура справ, хто її розробляє, затверджує, з чого вона складається, який період документація зберігається у відділі кадрів і як підготувати її до передачі в архів? А як правильно оформити виписки з наказів, протоколів та інших службових документів? Матеріали на ці та безліч інших тем ви прочитаєте в нашому журналі…

Питання — відповідь

      У цій рубриці з номера в номер публікується значна кількість відповідей на запитання передплатників журналу, адже у кожного із вас своя специфіка роботи, свої умови, і кваліфікована допомога завжди потрібна. Оскільки кожна відповідь — це міні-стаття, в якій стисло, однак вичерпно і конкретно даються консультації з найрізноманітніших питань, ви отримаєте знання, для здобуття яких потрібно було б закінчити кілька навчальних закладів. Ви теж можете надіслати до редакції листа і отримати відповідь на своє запитання. Якщо ви з нами — завжди матимете надійного помічника і консультанта.

Все про пенсії

      Детально про види державного і недержавного пенсійного забезпечення і конкретно про обчислення страхового стажу для призначення і нарахування пенсій, про порядок призначення пенсій на пільгових умовах та оформлення підтвердних документів, про зарахування до страхового стажу періодів роботи на території інших держав і обчислення пенсій, про пенсії за особливі заслуги, про призначення пенсій за вислугу років і т. д. Усі теми супроводжуються прикладами і зразками обрахунку стажу та пенсій.
      Передплатники журналу отримують повну інформацію «з перших рук» — від посадових осіб державних органів, які розробляють нормативну базу стосовно пенсійного забезпечення.

Соціальне страхування

      У матеріалах розглядаються питання допомоги застрахованим особам по вагітності та пологах, матеріального забезпечення осіб, які перебувають на обліку в державній службі зайнятості, взаємовідносин роботодавців і страхових експертів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, прав найманого працівника та обов’язків роботодавця у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування та ін.

Охорона праці

      Як правильно організувати роботу з охорони праці на підприємстві, які види інструктажів бувають, з ким і за яких умов проводяться, як здійснюється підготовка і підвищення кваліфікації спеціалістів і посадових осіб, котрі повинні проходити навчання і перевірку знань з охорони праці, та багато іншого можна прочитати у матеріалах авторів нашого журналу. А ще публікуються нормативні документи, в яких наводяться зразки документів, які мають вестися на кожному підприємстві.

Професійна класифікація

      Кожен працівник відділу кадрів знає, наскільки важливо в наказі і в трудовій книжці вказати назву посади згідно з Класифікатором професій. Теми статей рубрики: «Порядок застосування Класифікатора професій», «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників — основа для визначення статусу працівника», «Нові професії», «Зміни до Класифікатора професій» тощо.

Професійне навчання

      Організація професійно-технічного навчання кадрів на виробництві, впровадження гнучких інноваційних технологій професійного навчання, нові форми організації виробництва через нові технології підготовки кадрів, особливості навчання дорослих, рекомендації розробникам навчальних планів і програм на виробництві — це лише деякі з тем, що розглядаються в журналі «Справочник кадровика».

Серед авторів журналу: посадові особи профільних міністерств, науково-дослідних інститутів України, державних департаментів та інших установ, які займаються питаннями трудового права, охорони праці, продуктивності праці, проходження державної служби, автори проекту Трудового кодексу, викладачі вищих навчальних закладів, відомі юристи, практики…

ПЕРЕДПЛАТИТИ ЖУРНАЛ

Видання для кадровиків Журнали реєстрації Діловодство

 
Опросы
Как Вы считаете, какие основные ошибки совершают люди, ищущие работу?
Отсутствие плана по поиску работы
Поиск работы только с помощью газетных объявлений
Поиск работы исключительно с помощью знакомых
Поиск работы исключительно через Интернет
Резюме плохо подготовлено: «пробелы» в биографии
Резюме не соответствует требованиям вакансии
Отсутствие навыков самопрезентации

2020 © МЕДИА-ПРО
2020 © HR-Лига
Copyright © 2005–2020 HR-Лига
Использование материалов из журналов Группы компаний «МЕДИА-ПРО» только по согласованию с редакцией (администрацией) портала.
Редакция (администрация) оставляет за собой право не разделять мнение авторов размещаемых материалов.
Редакция (администрация) портала не несет ответственности за ущерб, который может быть нанесен в результате использования, неиспользования или ненадлежащего использования информации, содержащейся на портале.
Ответственность за достоверность информации и прочих сведений несут авторы публикаций.
По всем вопросам пишите на admin@hrliga.com.