|
Щономера в журналі «Діловодство та документообіг» публікується теоретична та практична інформація, а також нормативно-правова база для ефективної роботи служби діловодства та архіву підприємства, уніфіковані форми й зразки документів, які складають щодня на підприємствах: накази, протоколи, акти, номенклатури справ, подання, службові листи, заяви тощо. На сторінках журналу експерти надають кваліфіковані відповіді на запитання читачів. У виданні подано актуальні теми з архівної справи, юридичної, кадрової, бухгалтерської практики. Читачі можуть підвищити рівень знань з української ділової мови, отримати поради спеціаліста з психології ділових стосунків і багато іншої важливої та корисної інформації. |
Читайте на сторінках журналу № 3 2017
Рубрика «Діловодство»
Цикл публікацій «Розпорядча документація юридичної особи» Спільний розпорядчий документ
Зі статті ви дізнаєтеся, хто має право видавати спільний наказ та в чому полягає специфіка оформлення деяких його реквізитів. Також буде запропоновано зразок (форму) зазначеного документа.
Практичний курс «Документообіг юридичної особи з урахуванням вимог Правил організації діловодства» Реєстрація вхідної та вихідної документації
Одним з етапів документообігу є реєстрація документації, яку щодня отримує чи надсилає підприємство. Тож, прочитавши статтю, ви отримаєте відповіді на запитання:
- які є головні правила реєстрації документів;
- які існують реєстраційні форми та як їх заповнювати;
- які документи не потрібно реєструвати тощо.
Також у своїй роботі ви можете використати форми та зразки реєстраційних форм, які буде надано в статті.
Рубрика «Кадрові питання»
Укладання письмового трудового договору на вимогу працівника
У статті йтиметься про те, як має діяти роботодавець, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору в письмовій формі з огляду на те, що в цьому випадку додержання письмової форми трудового договору відповідно до законодавства не є обов’язковим.
Рубрика «Ділова іноземна»
Бізнес-ланч з іноземними партнерами
Досить довго бізнес-ланч був інструментом бізнесменів, за допомогою якого вони налагоджували ділові стосунки. Однак зараз спостерігається тенденція відмови від таких зустрічей. Чим це зумовлено? Коли бізнес-ланч все ж таки може бути доречним? Як підготувати запрошення на обід і відповісти на нього англійською? Як поводитися на таких зустрічах? Про це та багато іншого — у статті.
Придбати видання |