Для отримання застрахованими особами довідок форми ОК-5 та ОК-7 про страховий стаж не обов’язково відвідувати територіальні органи Пенсійного фонду України. Зазначені довідки можна отримати на веб-порталі ПФУ.
Сервіс надається для користувачів, які увійшли на веб-портал за ЕЦП.
Отримати можна наступну інформацію:
анкетні дані (ПІБ, дата народження, стать, місце народження);
адресні дані (адреса реєстрації та адреса фактичного місця проживання);
дані паспорту (серія; номер; дата видачі; ким видано);
дані страхового свідоцтва (номер; дата видачі; ким видано);
дані електронного пенсійного посвідчення (номер; дата видачі; ким видано);
дані про перетин кордону зони АТО — для переселенців (напрямок перетину кордону зони АТО та дата перетину кордону зони АТО);
дані про заробітну плату особи — інформація надається по роках у розрізі страхувальників. За кожний рік додатково визначається загальна сума заробітної плати за рік та загальна сума заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії;
дані про страховий стаж особи — надаються дані про кількість днів роботи, за які страхувальником було сплачено за особу страхові внески; інформація надається по всіх роках та місяцях роботи особи.
Обов’язок роботодавця вести Журнал реєстрації листків непрацездатності передбачений статтею 739 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року № 578/5.