Главная  Карта сайта  Размещение рекламы на портале
  СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ
Добро пожаловать
  УПРАВЛЕНИЕ ПЕРСОНАЛОМ
  Новости
  Библиотека статей
  Нормативная база
  Образцы документов
  Производств. календарь
  Книжная полка
  Кто есть кто
  Глоссарий
  События
  Опросы
  Наши партнеры
  Форум
Новые материалы
Подписаться на рассылку

Facebook
Календарь событий
Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Ноябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Все события
Реклама
Нормативная база

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 грудня 2011 р. № 3548/5
м. Київ

Про затвердження Порядку
особистого прийому громадян у Державній службі України з питань захисту персональних даних

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 грудня 2011 р. за № 1496/20234

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 27 вересня 2013 року № 2043/5)

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та з метою належної організації особистого прийому громадян у Державній службі України з питань захисту персональних даних

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок особистого прийому громадян у Державній службі України з питань захисту персональних даних, що додається.

2. Державній службі України з питань захисту персональних даних (Мервінський О. І.):

2.1. Забезпечити організацію та проведення особистого прийому громадян уповноваженими посадовими особами Державної служби України з питань захисту персональних даних відповідно до цього наказу.

2.2. Забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Державної служби України з питань захисту персональних даних.

3. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України Зеркаль О. В.


Міністр О. ЛАВРИНОВИЧ
ПОГОДЖЕНО:  
Голова ДСЗПД О. І. МЕРВІНСЬКИЙ


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
19.12.2011 № 3548/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 грудня 2011 р. за № 1496/20234

Порядок
особистого прийому громадян у Державній службі України з питань захисту персональних даних

1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань захисту персональних даних (далі — ДСЗПД України).

2. Посадові особи ДСЗПД України, які здійснюють особистий прийом громадян, у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про державну службу», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Положенням про Державну службу України з питань захисту персональних даних, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 № 390, іншими нормативно-правовими актами.

3. Особистий прийом громадян Головою ДСЗПД України, першим заступником Голови ДСЗПД України, заступником Голови ДСЗПД України здійснюється лише за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, затвердженим ДСЗПД України.

4. У разі відсутності Голови ДСЗПД України, першого заступника Голови ДСЗПД України, заступника Голови ДСЗПД України особистий прийом громадян здійснюють уповноважені ними посадові особи.

5. Прийом громадян іншими посадовими особами ДСЗПД України здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Марини Раскової, 15, у визначені дні та години згідно з графіком особистого прийому громадян, що затверджується ДСЗПД України.

6. Запис громадян на прийом до Голови ДСЗПД України проводиться у разі, якщо питання, порушене громадянином, не вирішено по суті після особистого прийому першим заступником Голови ДСЗПД України та заступником Голови ДСЗПД України.

Запис громадян на прийом до першого заступника Голови ДСЗПД України та заступника Голови ДСЗПД України проводиться у разі, коли порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті після особистого прийому посадовою особою структурного підрозділу апарату ДСЗПД України відповідно до компетенції.

Попередній (не пізніше ніж за 10 днів до дня прийому) запис на прийом до Голови ДСЗПД України або до його заступників здійснюється відділом розгляду скарг, звернень фізичних та юридичних осіб Управління юридичного забезпечення ДСЗПД України за адресою: м. Київ, вул. Марини Раскової, 15, та за телефоном 517-60-02.

Вхід до приймальні ДСЗПД України вільний, не потребує оформлення перепустки.

7. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до Голови ДСЗПД України або до його заступників відділом розгляду скарг, звернень фізичних та юридичних осіб Управління юридичного забезпечення ДСЗПД України з’ясовуються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, суть порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином для обґрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження).

Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

8. У першочерговому порядку здійснюється прийом таких категорій громадян: жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної Війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.

Під час здійснення прийому особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

9. Відділ розгляду скарг, звернень фізичних та юридичних осіб Управління юридичного забезпечення ДСЗПД України складає списки громадян, які виявили бажання потрапити на особистий прийом до Голови ДСЗПД України або до його заступників, та подає матеріали, викладені у зверненнях громадян, що увійшли до цього списку, для вивчення та опрацювання до структурних підрозділів апарату ДСЗПД України відповідно до їх компетенції не пізніше ніж за сім днів до прийому.

Структурні підрозділи апарату ДСЗПД України надають службову записку за підписом керівника даного підрозділу про результати опрацювання наданих матеріалів за зверненнями громадян до відділу розгляду скарг, звернень фізичних та юридичних осіб Управління юридичного забезпечення ДСЗПД України не пізніше ніж за три дні до прийому.

За два дні до прийому списки громадян, які виявили бажання потрапити на особистий прийом до Голови ДСЗПД України або до його заступників, подаються посадовій особі, яка здійснюватиме особистий прийом громадян, для ознайомлення.

10. У записі на особистий прийом до Голови ДСЗПД України або до його заступників може бути відмовлено на таких підставах:

10.1. Повторне звернення одного й того самого громадянина з питання, що вже надавалося ним у ДСЗПД України до розгляду та опрацювання й було вирішено по суті.

10.2. Звернення з приводу оскарження рішення, що було подане з порушенням строків, визначених статтею 17 Закону України «Про звернення громадян».

10.3. Звернення особи, визнаної судом недієздатною (за винятком випадків, коли від імені особи діє офіційно призначений представник, повноваження якого оформлені в порядку, встановленому чинним законодавством).

10.4. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство.

11. Забороняється відмова громадянинові в записі на особистий прийом з підстав ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

Про відмову в записі та причини відмови громадянинові надаються відповідні роз’яснення.

12. Під час особистого прийому громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу.

У прийомі громадян можуть брати участь їх представники, повноваження яких оформлені в установленому чинним законодавством порядку, та/або особи, які перебувають у родинних стосунках з такими громадянами і мають документи, що підтверджують їх особу та повноваження.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому не допускається.

13. Посадова особа під час особистого прийому громадян розглядає питання по суті, надає відповідно до чинного законодавства обґрунтоване роз’яснення та вживає заходів щодо усунення порушень (за їх наявності).

14. Якщо вирішити порушене у зверненні громадянина питання безпосередньо під час особистого прийому неможливо, воно розглядається в тому самому порядку, що й письмове звернення. Про результати такого розгляду громадянинові за його згодою надається усна або письмова відповідь.

15. Для забезпечення кваліфікованого роз’яснення поставлених громадянином питань посадова особа може залучати до їх розгляду відповідні структурні підрозділи ДСЗПД України.

16. Якщо питання, порушені в одержаному зверненні, не входять до компетенції ДСЗПД України, звернення у строк не більше п’яти днів з дня реєстрації звернення надсилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянин, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення, в той самий строк воно повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями.

17. Відповідь на звернення, що подано під час особистого прийому Головою ДСЗПД України, першим заступником Голови ДСЗПД України та заступником Голови ДСЗПД України, надається за підписом посадової особи, яка здійснювала цей прийом. У разі відсутності останньої — особою, яка за наказом ДСЗПД України виконує її обов’язки.

18. Повторний прийом громадян з питання, яке вже розглядалося, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються попередні (архівні) матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.

19. Письмові та усні звернення (пропозиції, заяви і скарги), подані під час особистого прийому, передаються до відділу розгляду скарг, звернень фізичних та юридичних осіб Управління юридичного забезпечення ДСЗПД України для реєстрації відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 № 348.

Під час особистого прийому громадян на кожного заявника заводиться картка особистого прийому заявника, форма якої наведена у додатку 3 до Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 18.03.2004 № 26/5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 18.03.2004 за № 342/8941.

20. Штамп «Прийнято на особистому прийомі» за встановленою формою проставляється на першому аркуші звернення, поданого на особистому прийомі, та на першому аркуші копії цього звернення.

21. Облік громадян, яких особисто приймають Голова ДСЗПД України або його заступники, посадові особи структурних підрозділів ДСЗПД України, та контроль за дотриманням строків розгляду їх звернень здійснюються відділом розгляду скарг, звернень фізичних та юридичних осіб Управління юридичного забезпечення ДСЗПД України.

22. Посадова особа, яка здійснює прийом громадян, зобов’язана забезпечити прийом усіх громадян з урахуванням правил внутрішнього трудового розпорядку ДСЗПД України та визначеного графіком часу.


Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. ЗЕРКАЛЬ

Просмотров: 7349 Последняя редакция: 08.01.2014

Версия для печати
 
Нормативная база

НОВЫЕ
поступления/обновления

Реклама
Издания для профессионалов
Опросы
Что Вы думаете о нашем портале?
Очень нравится
Нравится
Еще надо работать
Совсем не нравится

Объявление
Уважаемые посетители! По всем вопросам относительно работы портала обращайтесь к администратору
2019 © МЕДИА-ПРО
2019 © HR-Лига
Copyright © 2005–2019 HR-Лига
Использование материалов из журналов Группы компаний «МЕДИА-ПРО» только по согласованию с редакцией (администрацией) портала.
Редакция (администрация) оставляет за собой право не разделять мнение авторов размещаемых материалов.
Редакция (администрация) портала не несет ответственности за ущерб, который может быть нанесен в результате использования, неиспользования или ненадлежащего использования информации, содержащейся на портале.
Ответственность за достоверность информации и прочих сведений несут авторы публикаций.
По всем вопросам пишите на admin@hrliga.com.