Главная  Карта сайта  Размещение рекламы на портале
  СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ
Добро пожаловать
  УПРАВЛЕНИЕ ПЕРСОНАЛОМ
  Новости
  Библиотека статей
  Нормативная база
  Образцы документов
  Производств. календарь
  Книжная полка
  Кто есть кто
  Глоссарий
  События
  Опросы
  Размещение рекламы
  Наши партнеры
  Форум
Новые материалы
Подписаться на рассылку





Facebook
Календарь событий
Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Все события
Реклама
Чи проходять сумісники навчання з охорони праці?
Новости / Мониторинг законодательства
09.07.2020
Чи проходять сумісники навчання з охорони праці?
 

Чи повинен працівник, який пройшов навчання, та перевірку знань з питань охорони праці за основним місцем роботи, проходити навчання та перевірку знань з питань охорони праці на підприємстві, де працює за сумісництвом?

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці проводиться роботодавцем з урахуванням специфіки виробництва та вимог актів, що діють виключно в межах даного підприємства.

Навчання працівників з питань охорони праці закінчується перевіркою знань з питань охорони праці, яка проводиться за нормативно-правовими актами з охорони праці, додержання яких входить до їх функціональних обов’язків.

Особам, які під час перевірки знань з охорони праці виявили задовільні результати, видається посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, форма якого наведена в додатку 2 до пункту 3.14 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірка знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 р. № 15 (далі — Типове положення).

В посвідчені зазначається посада, місце роботи працівника чи посадової особи та перелік основних нормативно-правових актів з охорони праці і з безпечного виконання конкретних видів робіт, в обсязі яких працівник пройшов перевірку знань. Цей перелік нормативно-правових актів з охорони праці складається для конкретного підприємства, яке є замовником навчання.

Таким чином, при працевлаштуванні в порядку сумісництва на інше підприємство працівник проходить навчання та перевірку знань з питань охорони праці як новоприйнятий працівник відповідно до вимог, передбачених Типовим положенням.

Вас може зацікавити

Журнал «Охорона праці і пожежна безпека» — виробничо-практичне видання для всіх, хто працює у сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту підприємств України, в якому втілено тенденції нового часу, а також досвід і практику!

Журнал містить:

  • практичні матеріали;
  • документи зі зразками заповнення, поради та консультації експертів;
  • професійні поради, нормативно-правові акти та інструкції.

Придбати видання

 
Державна служба України з питань праці

Просмотров: 506 Отправить другу Версия для печати
 

Смотрите также:
Оплата праці у разі переведення працівників на неповний робочий час
Право на допомогу по вагітності та пологах, як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом
Чи оплатять лікарняний, виданий в період простою на підприємстві?
Перенесення робочих днів у 2021 році: деталі рішення Мінекономіки
Чи можуть суди встановлювати факт наявності трудового стажу?
Ким може бути використана відпустка по догляду за дитиною?
До уваги працюючих пенсіонерів або тих, хто вирішив працевлаштуватись
Коли є загроза визнання ЦПД з фізособою прихованими трудовими відносинами
Лікарняний по догляду за хворим членом сім’ї
Гарантії виплати зарплати у разі укладення контракту на проходження військової служби
Дитині працівниці виповнюється 15 років у поточному році: що з додатковою відпусткою?
КЗпП хочуть переписати заради збільшення кількості святкових днів
Приймаємо комірника зі строком випробування
В останній робочий день працівник відкрив лікарняний: як його оплачувати?
Начебто й не працював: відпускна компенсація і «карантинна» відпустка
Зарахування строку участі в АТО до пільгового стажу роботи
Права працівника на соціальну відпустку на дітей
Чи є якісь особливі умови прийняття на роботу вагітної жінки?
ООН: законопроект про працю не відповідає міжнародному праву у галузі прав людини
Коли роботодавець відшкодує моральну шкоду за порушення умов праці?
Допомогу по частковому безробіттю пропонується завершити
ПФУ закінчив тестування сервісу «Е-лікарняні»
Перевірки Держпраці: форми актів та приписів планують оновити
Випробувальний термін: особливості встановлення
Права вагітної працівниці, яка перебуває у декретній відпустці
Приймаємо на роботу сезонних і тимчасових працівників
Нюанси надання днів відпочинку донору
Яку максимальну тривалість відпустки працівник має право отримати за відпрацьований час?
Як розрахувати вихідну допомогу при скороченні?
Допомога на дітей одиноким матерям
«Комп’ютерна» відпустка
Мінекономіки пояснило одну із умов отримання допомоги по частковому безробіттю
Працевлаштування осіб з інвалідністю: відповіді на запитання
Бізнес виступає різко проти збільшення мінімальної зарплати
Трудові перевірки від Держпраці: що змінилось з 23 липня?
Рекомендації Кабміну щодо зміни робочих графіків під час карантину
Тривалість робочого часу працівників
Роботодавці подаватимуть новий звіт про борги із зарплати
Діє форма постанови щодо трудових штрафів
Перенесення, продовження та відкликання з відпустки
Нарахування заробітної плати
Вихідна допомога при звільненні сумісника
Як роботодавцю уникнути штрафу за порушення строку виплати відпускних?
Е-паспорт в кадровій діяльності
Невідпрацьований працівником час: табелюємо чи ні?
Встановлення скороченого робочого дня для працівника з інвалідністю
Відпустка для догляду за дитиною для ФОП: нова законодавча ініціатива
Громадянам та юрособам хочуть присвоювати офіційний e-mail
Виплата вихідної допомоги у разі призову або вступу на військову службу
Право розлученої жінки на додаткову соціальну відпустку
Все новости
Реклама
Издания для профессионалов
Опросы
Принимая на работу нового сотрудника, запрашиваете ли вы рекомендации с бывшего места работы?
Да, они являются определяющими
Да, учитываю их, но целиком не полагаюсь
Нет, они редко объективны
Это зависит от обстоятельств

Объявление
Уважаемые посетители! По всем вопросам относительно работы портала обращайтесь к администратору
2020 © МЕДИА-ПРО
2020 © HR-Лига
Copyright © 2005–2020 HR-Лига
Использование материалов из журналов Группы компаний «МЕДИА-ПРО» только по согласованию с редакцией (администрацией) портала.
Редакция (администрация) оставляет за собой право не разделять мнение авторов размещаемых материалов.
Редакция (администрация) портала не несет ответственности за ущерб, который может быть нанесен в результате использования, неиспользования или ненадлежащего использования информации, содержащейся на портале.
Ответственность за достоверность информации и прочих сведений несут авторы публикаций.
По всем вопросам пишите на admin@hrliga.com.