Главная  Карта сайта  Размещение рекламы на портале
  СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ
Добро пожаловать
  УПРАВЛЕНИЕ ПЕРСОНАЛОМ
  Новости
  Библиотека статей
  Нормативная база
  Образцы документов
  Производств. календарь
  Книжная полка
  Кто есть кто
  Глоссарий
  События
  Опросы
  Наши партнеры
  Форум
Новые материалы
Подписаться на рассылку





Facebook
Календарь событий
Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Все события
Реклама
Суміщення професій: коли неправомірно?
Новости / Мониторинг законодательства
06.05.2019
Суміщення професій: коли неправомірно?
 

Працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд зі своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов’язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника.

Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі.

Відповідно до ст. 15 Закону «Про оплату праці» та ст. 97 КЗпП, госпрозрахунковим підприємствам (у тому числі комунальним) надано право самостійно визначати в колективному договорі форми і системи оплати праці, види та розміри доплат, надбавок, премій тощо з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною, галузевими (міжгалузевими) і територіальними угодами.

Підприємства госпрозрахункової сфери самостійно вирішують питання покладання на працівників підприємства виконання поряд зі своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткового обсягу робіт та встановлення доплат за суміщення професій, розширення зони обслуговування або збільшення обсягу робіт, виконання обов’язків відсутнього працівника.

Передбачено, що суміщення професій (посад) допускається за згодою працівника протягом встановленої законодавством тривалості робочого дня (робочої зміни), якщо це економічно вигідно і не призводить до погіршення якості продукції, виконуваних робіт, обслуговування населення.

Суміщення професій (посад) не може встановлюватись роботодавцем, якщо для виконання роботи законодавством передбачено вимоги до рівня освіти, та стану здоров’я працівника.

Управління Держпраці

Просмотров: 967 Отправить другу Версия для печати
 

Смотрите также:
Які соціальні допомоги збільшать із 1 липня 2019 року
Щорічні додаткові відпустки: пам’ятка для роботодавця
Утвержден показатель средней зарплаты за апрель 2019
В Украине меняют Трудовой кодекс: нужна ли сиеста
Порядок взыскания алиментов
Отзыв работника из отпуска: что нужно знать работодателю
Законодатели откорректировали требования относительно предоставления отпусков усыновителям
Фонд соцстраху підготував новий порядок перевірок
Виробнича практика на підприємстві: що потрібно знати роботодавцю?
Перенесення щорічної відпустки у зв’язку з хворобою працівника
Инициатором переноса отпуска, согласованного графиком, может быть как работник, так и работодатель
Как бизнесу подготовиться к проверке контролирующими госорганами
Всі усиновлювачі отримали право на оплачувану відпустку
Які пільги мають надавати роботодавці донорам
Чи можна звільнити працівницю по закінченню відпустки по догляду за дитиною до 3 років?
Как оплачивается в Украине работа в ночное и вечернее время
Обязано ли ФЛП иметь штатное расписание?
Основные гарантии и трудовые права беременных и молодых мам согласно действующему законодательству Украины
Зарплаты руководителей госпредприятий привяжут к окладам уборщиц
Хто має право на додаткову відпустку на дітей
З 1 липня змінюється розмір прожиткового мінімум
Діє новий порядок перевірок Держпраці
Підробіток для студентів: оформляйте правовідносини правильно
Чи можна примусово відправляти працівників у неоплачувану відпустку?
Особливості заповнення листка непрацездатності по вагітності та пологах
Чи подається до ДФС повідомлення, якщо основний працівник виконує на тому ж підприємстві додаткову роботу?
Нові правила перевірок для Держпраці
Чи може працівник відмовитися від отримання авансу?
Коли працівника можна звільнити до запланованої дати вивільнення?
Із сумісництва на основне місце роботи
Можно ли привлечь к ответственности за выраженное в трудовом коллективе оскорбление?
Дії підприємця при оформленні найманого працівника
Головне про особливості цивільно-правового договору
Особливості праці надомників
Подовження термінів дії атестації робочих місць
Міносвіти презентував законопроект про національну систему кваліфікацій
Залучення працівників до роботи у вихідні дні
Працівник заборгував підприємству: чи правомірно не виплачувати належні йому суми при звільненні?
Ведення трудових книжок
Кожен роботодавець зобов’язаний мати правила внутрішнього розпорядку
Порядок застосування підсумованого обліку робочого часу
Не всі працівники можуть бути залучені до роботи в нічний час
Украинцам готовят новый Трудовой кодекс
Скорочення посад або ліквідація підрозділу підприємства
Право на пенсію за вислугу років більше не пов’язано з досягненням віку
Надомна праця: табель обліку
Чи можуть продавці працювати за ЦПД — позиція ВС
Кваліфікаційна атестація працівника: як її проводити?
Роботодавці зобов’язані завчасно повідомляти про зменшення надбавки
Чи має право учасник бойових дій на додаткову оплачувану відпустку?
Все новости
Реклама
Издания для профессионалов
Опросы
Кто с нами: какую должность Вы занимаете?
Руководитель компании
Заместитель руководителя компании
Директор по персоналу
Директор по развитию
Главный бухгалтер
Менеджер по персоналу
Начальник отдела кадров
Инспектор по кадрам
Начальник отдела развития
Начальник отдела охраны труда
Бухгалтер
Экономист
Инженер по нормированию труда
Инженер по организации труда
Инженер по охране труда
Секретарь руководителя
Психолог
Другая

Объявление
Уважаемые посетители! По всем вопросам относительно работы портала обращайтесь к администратору
2019 © МЕДИА-ПРО
2019 © HR-Лига
Copyright © 2005–2019 HR-Лига
Использование материалов из журналов Группы компаний «МЕДИА-ПРО» только по согласованию с редакцией (администрацией) портала.
Редакция (администрация) оставляет за собой право не разделять мнение авторов размещаемых материалов.
Редакция (администрация) портала не несет ответственности за ущерб, который может быть нанесен в результате использования, неиспользования или ненадлежащего использования информации, содержащейся на портале.
Ответственность за достоверность информации и прочих сведений несут авторы публикаций.
По всем вопросам пишите на admin@hrliga.com.