Главная  Карта сайта  Размещение рекламы на портале
  СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ
Добро пожаловать
  МЕНЕДЖЕR ПО ПЕРСОНАЛУ
  Новости
  Библиотека статей
  Нормативная база
  Образцы документов
  Производств. календарь
  Книжная полка
  Кто есть кто
  Глоссарий
  События
  Опросы
  Наши партнеры
  Форум
Новые материалы
Календарь-заставка на рабочий стол





Facebook
Календарь событий
Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Май 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Все события
Реклама
Чи передбачено строки давності для застосування штрафів за порушення трудового законодавства?
Новости / Мониторинг законодательства
13.04.2018
Чи передбачено строки давності для застосування штрафів за порушення трудового законодавства?

Держпраці у листі від 29.12.2017 р. № 12291/4/4.1-ДП17 висловилося щодо строку давності для застосування фінансових санкцій за порушення трудового законодавства.

Передбачені ст. 265 КЗпП штрафи за порушення трудового законодавства є фінансовими санкціями і не належать до адміністративно-господарських санкцій, визначених главою 27 ГКУ.

Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затверджений постановою КМУ від 26.04.2017 р. № 295. Зазначеним Порядком не передбачено і не встановлено період, за який може здійснюватися інспекційне відвідування.

Інспекції на підприємствах проводяться так часто і так ретельно, як це необхідно для забезпечення ефективного застосування відповідних правових норм (ст. 16 Конвенції Міжнародної організації праці № 81 1947 року про інспекцію праці у промисловості і торгівлі, ратифікованої Законом України від 08.09.2004 р. № 1985-IV).

Тож, строки застосування штрафних санкцій відповідно до ч. 2 ст. 265 КЗпП, чинним законодавством не встановлені.

Мінсоцполітики згодом у листі від 05.01.2018 р. № 8/0/22-18/134 також підкреслює, що строків давності при застосуванні фінансових санкцій ст. 265 КЗпП не визначено.

Однак вказує, що в такому випадку застосовуються загальні строки давності.

Так, ст. 114 ПКУ визначено строки давності для застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), відповідно до якої граничні строки застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) до платників податків відповідають строкам давності для нарахування податкових зобов’язань (1095 днів або три роки).


Інтерактивна бухгалтерія
Просмотров: 645 Отправить другу Версия для печати
 

Смотрите также:
Щодо скорочення робочого дня напередодні святкового
Чи має заява силу наказу?
Если повышать зарплату каждые три месяца — индексацию можно не проводить
Особливості обліку наказів з персоналу (особового складу)
У яких випадках розраховувати середньоденну, а в яких — середньогодинну зарплату
Тривалість відпустки інвалідів
Закон про аудит: органи нагляду та контролю за аудиторською діяльністю
Битва за «мінімалку»: чи буде 4200?
Судебная практика: сохранение зарплаты призванным на срочную военную службу
Звіт про квоти з працевлаштування зміниться
Переважне право на укладення трудового договору у разі поворотного прийняття на роботу
Про доплати, надбавки та збільшення посадових окладів
Права працівника у разі його звільнення у зв’язку зі скороченням
Розрахунок лікарняного у перші дні роботи
Предлагается увеличить выплаты новым пенсионерам на 35%
Первую категорию пострадавших от Чернобыльской катастрофы расширят
Как поделить ежегодный отпуск госслужащему, чтобы получить денежную помощь
У яких випадках зберігається середня заробітна плата на час додаткових відпусток у зв’язку з навчанням?
Коли мінімальна заробітна плата є гарантованою
У який термін роботодавець повинен повідомити ФСС про нещасний випадок?
Роботодавець виконав припис інспектора праці: чи буде штраф?
Чи всі невикористані щорічні відпустки підлягають компенсації?
Особливості надання додаткової відпустки «чорнобильцям»
Відповідальність за затримку у проведенні розрахунку та видачі трудової книжки під час звільнення працівника
Хто має платити за професійне навчання — працівник чи роботодавець?
Організаційно-правові заходи роботодавця перед початком роботи за укладеним трудовим договором
Повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу: практичні поради
Предлагается разрешить иностранным компаниям вести трудовые книжки работников
Продовження листка непрацездатності по вагітності та пологах
Чи звільняти працівника, призваного на строкову військову службу?
Оформлюємо чергування на підприємстві
Чи втрачається право на соціальну відпустку, якщо її не використано своєчасно?
Працівник — учасник АТО: що потрібно знати роботодавцю
Выплачивают ли студентке стипендию в период декретного отпуска?
Предлагается усовершенствовать перерасчет пенсий ученым, журналистам и госслужащим
Порушення трудового законодавства: адміністративна відповідальність
Чи вноситься запис про військову службу до трудової книжки мобілізованому працівнику?
Виплата зарплати один раз на місяць за заявою працівника: чи можливо
Спецпенсии для «слуг народа» пересчитывать не будут
Облікова документація на підприємстві: оформляємо книги та журнали
Чи передбачені доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника?
Щодо повідомлення ДФС про прийняття працівників на роботу
Аванс та зарплата: в які строки виплачувати
Які послуги надають центри зайнятості роботодавцям?
Разрыв в уровне зарплат мужчин и женщин уменьшат
За якою статтею можна звільнити онкохворого працівника (за його ініціативою)?
Можно ли в Украине платить зарплату в инвалюте?
Типові помилки при веденні військового обліку
Скорочення штатної чисельності на підприємстві
Як правильно визначити область застосування відрядної форми оплати праці?
Все новости
Реклама
Издания для профессионалов
Опросы
Существует ли в вашей компании «дресс-код»?
Да, стиль одежды всех сотрудников регламентирован внутренними нормативными документами и строго контролируется
Обязательные требования к одежде установлены только для отдельных категорий сотрудников
Формально требования к стилю одежды персонала прописаны, но на деле чаще всего не соблюдаются
Официально требования к внешнему виду сотрудников не зафиксированы, но существуют негласные нормы, которых принято придерживаться
Дресс-код в компании не действует; внешний вид сотрудника — его личное дело

Объявление
Уважаемые посетители! По всем вопросам относительно работы портала обращайтесь к администратору
2018 © МЕДИА-ПРО
2018 © HR-Лига
Copyright © 2005–2018 HR-Лига
Использование материалов из журналов ИД «МЕДИА-ПРО» только по согласованию с редакцией (администрацией) портала.
Редакция (администрация) оставляет за собой право не разделять мнение авторов размещаемых материалов.
Редакция (администрация) портала не несет ответственности за ущерб, который может быть нанесен в результате использования, неиспользования или ненадлежащего использования информации, содержащейся на портале.
Ответственность за достоверность информации и прочих сведений несут авторы публикаций.
По всем вопросам пишите на admin@hrliga.com.