Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розповіло, як можна отримати уявлення про те, де і з ким збираєтеся працювати, а також уникнути можливого шахрайства.
Зверніть увагу, де опублікована вакансія
Це мають бути сайти відомих систем пошуку роботи. Вони публікують вакансії лише від реальних роботодавців.
Якщо пропозицію розміщено в соцмережах, то перегляньте сторінку автора публікації. А також інформацію про вакансію: вона має бути конкретною і зрозумілою.
Переконайтеся, що ваш потенційний роботодавець реальний
Щоб перевірити справжність компанії та її юридичний статус, скористайтеся безкоштовним сервісом YouControl. У рядку пошуку необхідно ввести назву бізнесу або прізвище його засновника.
Зверніть увагу на назву компанії/підприємства
Якщо ви ніколи не чули такої, знайдіть її офіційний сайт або сторінки в соцмережах. У розділі «Про нас» є інформація про діяльність бізнесу, керівників, підходи до роботи тощо.
Не соромтеся ставити запитання роботодавцю
Запитуйте все, що вас цікавить, і звертайте увагу на те, що питають у вас.
Роботодавця мають цікавити насамперед ваші професійні якості, а вас — умови роботи, її оплата, можливість кар’єрного зростання тощо.
Вас може зацікавити
Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них
Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них розроблена у відповідності до типової форми № П-10, яку затверджено наказом Міністерства статистики України від 27 жовтня 1995 року № 277. ЇЇ ведення є обов’язковим на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та у фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників.