Про ведення розпорядчої документації у спецвипуску газети «Кадри і зарплата»
Новини
06.07.2018
Про ведення розпорядчої документації у спецвипуску газети «Кадри і зарплата»
Діяльність будь-яких підприємства, установи, організації (далі — підприємство) неможливо уявити без ведення розпорядчої документації. Розпорядчий документ — важлива складова діловодства підприємства, а основним завданням такого документа є надання юридичної сили тій або іншій дії керівника.
Які є види наказів, чим вони відрізняються та про які їхні особливості слід пам’ятати? Як кадровику не потонути в бурхливому морі розпоряджень, наказів, рішень?
Аби цього не сталося, автор спецвипуску докладно розповів про роботу з розпорядчими документами; розглянув поняття «наказ» та класифікацію наказів; від «А» до «Я» описав процес складання й оформлення наказів; розкрив особливості організації текстів розпорядчих документів; розглянув ключові етапи створення наказу (розпорядження) від проекту до підписання.
Наведено рекомендації з підготовки основних кадрових і «некадрових» наказів; проілюстровано прикладами і зразками наказів з кадрових питань (про прийняття, звільнення, надання відпусток усіх видів, переведення, переміщення працівників, стягнення тощо), а також з основної діяльності (про ліквідацію підприємств, затвердження інструкцій з кадрового діловодства, внесення змін до посадової інструкції та ін.).
Тож спецвипуск газети «Кадри і зарплата» № 13, 2018 неодмінно буде корисним керівникам підприємств, працівникам відділів кадрів, менеджерам з персоналу та посадовим особам, робота яких пов’язана з питаннями кадрового діловодства.
Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.