Головна  Карта сайту  Розміщення реклами на порталі

СПІЛЬНОТА КАДРОВИКІВ І ФАХІВЦІВ З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ
Ласкаво просимо
  Новини
  Бібліотека статей
  Нормативна база
  Зразки документів
  Виробничий календар
  Книжкова полиця
  Хто є хто
  Глосарій
  Розміщення реклами
  Наші партнери
  Форум
Нові матеріали
Підписатися на розсилку





Facebook
Реклама
Нормативна база

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 3 березня 2009 р. № 04-06/С-33з-53

Зміни в розрахунках допомоги для добровільно застрахованих осіб

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення» від 25.12.2008 р. № 799, який набув чинності 13.01.2009 р. (з дня його опублікування), розмір страхових внесків для осіб, які беруть участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності на добровільних засадах, визначених Законом України «Про розмір внесків на деякі види загальнообов’язкового державного соціального страхування», зменшено з 2% до 1,9% від суми оподаткованого доходу (прибутку).

Оскільки відповідно до п. 19 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р. № 1266, застрахованим особам, які сплачують єдиний податок, середньоденний дохід, з якого розраховуються страхові виплати, обчислюється за формулою Д = П х В : С : К, де С — розмір страхового внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, визначений Законом України «Про розмір внесків на деякі види загальнообов’язкового державного соціального страхування», то при обчисленні середньоденного доходу для розрахунку страхових виплат таким особам, застосовується розмір страхового внеску, який визначено зазначеним Законом.

Отже, по страховим випадкам, які настали до 13 січня 2009 року, при визначенні середньоденного доходу фізичних осіб — платників єдиного податку застосовується розмір страхового внеску 2%, а по страховим випадкам, які настали з 13 січня 2009 року — 1,9%.

У наведеному в листі випадку при обчисленні середньоденного доходу для розрахунку допомоги по вагітності та пологах буде застосовуватися розмір страхового внеску 1,9%.

Заступник директора  С. В. БУРИНСЬКИЙ 

Переглядів: 10001

Дата оновлення: 06.04.2009

Версія для друку
 
Нормативна база

НОВІ
надходження/оновлення

Реклама
Проекти для професіоналів
Оголошення
Шановні відвідувачі!
З усіх питань щодо роботи порталу звертайтесь до 
адміністратора
2024 © МЕДІА-ПРО
2024 © HR Liga

Copyright © 2005–2024 HR Liga
Використання матеріалів із журналів Групи компаній «МЕДІА-ПРО» лише за погодженням з редакцією (адміністрацією) порталу.
Редакція (адміністрація) залишає за собою право не розділяти думку авторів матеріалів, що розміщуються.
Редакція (адміністрація) порталу не несе відповідальності за збитки, які можуть бути завдані внаслідок використання, невикористання або неналежного використання інформації, що міститься на порталі.
Відповідальність за достовірність інформації та інших відомостей несуть автори публікацій.
З усіх питань пишіть на admin@hrliga.com