Головна  Карта сайту  Розміщення реклами на порталі

СПІЛЬНОТА КАДРОВИКІВ І ФАХІВЦІВ З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ
Ласкаво просимо
  Новини
  Бібліотека статей
  Нормативна база
  Зразки документів
  Виробничий календар
  Книжкова полиця
  Хто є хто
  Глосарій
  Розміщення реклами
  Наші партнери
  Форум
Нові матеріали
Підписатися на розсилку





Facebook
Реклама
Нормативна база

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26 січня 2008 р. № 30/13/84-08

Про оплату праці

Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці в межах компетенції розглянув листа щодо оплати праці окремих категорій працівників друкованих засобів масової інформації і повідомляє.

Відповідно до статті 105 Кодексу законів про працю України працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд з своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов’язки тимчасово відсутнього працівника, без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника.

Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі.

При цьому тимчасово відсутнім працівником вважається працівник, відсутній у зв’язку з хворобою, відпусткою, відрядженням і з інших причин, коли відповідно до чинного законодавства за ним зберігається місце роботи (посада).

Для заміщення тимчасово відсутнього працівника може провадитися прийняття на роботу іншого працівника по строковому трудовому договору відповідно до статті 23 Кодексу законів про працю України з оплатою на умовах, визначених для тимчасово відсутнього працівника.

Згідно з Указом Президії Верховної Ради СРСР від 24.09.74 р. № 311-IX «Про умови праці тимчасових робітників і службовців» (із змінами), чинність якого не втрачена відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12.09.91 р. № 1545-XII «Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу РСР», трудовий договір з тимчасовими працівниками може укладатися на строк, що не перевищує двох місяців, а якщо прийняття на роботу провадиться для заміщення тимчасово відсутнього працівника, трудовий договір може бути укладений на строк до чотирьох місяців. Про прийняття на тимчасову роботу працівник має бути попереджений при укладенні такого договору. Про тимчасовий характер трудового договору зазначається у наказі про прийняття на роботу. Замість зазначення у наказі на тимчасовий характер трудового договору допускається пряме визначення строку трудового договору (стаття 3 зазначеного Указу).


Директор Департаменту  О. ТОВСТЕНКО 

Переглядів: 5236

Дата оновлення: 19.06.2014

Версія для друку
 
Нормативна база

НОВІ
надходження/оновлення

Реклама
Проекти для професіоналів
Оголошення
Шановні відвідувачі!
З усіх питань щодо роботи порталу звертайтесь до 
адміністратора
2024 © МЕДІА-ПРО
2024 © HR Liga

Copyright © 2005–2024 HR Liga
Використання матеріалів із журналів Групи компаній «МЕДІА-ПРО» лише за погодженням з редакцією (адміністрацією) порталу.
Редакція (адміністрація) залишає за собою право не розділяти думку авторів матеріалів, що розміщуються.
Редакція (адміністрація) порталу не несе відповідальності за збитки, які можуть бути завдані внаслідок використання, невикористання або неналежного використання інформації, що міститься на порталі.
Відповідальність за достовірність інформації та інших відомостей несуть автори публікацій.
З усіх питань пишіть на admin@hrliga.com