Головна  Карта сайту  Розміщення реклами на порталі
  СПІЛЬНОТА КАДРОВИКІВ І ФАХІВЦІВ З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ
Ласкаво просимо
  Новини
  Бібліотека статей
  Нормативна база
  Зразки документів
  Виробничий календар
  Книжкова полиця
  Хто є хто
  Глосарій
  Розміщення реклами
  Наші партнери
  Форум
Нові матеріали
Підписатися на розсилку





Facebook
Реклама
Реклама
Тимчасове посвідчення військовозобов’язаного при працевлаштуванні на роботу
Новини
06.02.2023
Тимчасове посвідчення військовозобов’язаного при працевлаштуванні на роботу
 

На підприємство прийняли військовозобов’язаного, який надав тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, де його визнано обмежено придатним. Документ має дві гербові печатки, підпис начальника ТЦК та стоїть штам про взяття на облік відповідного ТЦК, дата та підпис. Чи достатньо такого документу для ведення військового обліку на підприємстві чи все ж таки має бути військовий квиток?

Відповідно до ч. 2 ст. 24 КЗпП, при укладенні трудового договору громадянин зобов’язаний подати:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • трудову книжку (у разі наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров’я;
  • відповідний військово-обліковий документ;
  • інші документи.

Військово-обліковими документами згідно з п. 20 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів від 30.12.2022 р. № 1487 на підставі яких ведеться військовий облік на підприємстві є:

  • для призовників — посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  • для військовозобов’язаних — військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного;
  • для резервістів — військовий квиток.

Отже, військовозобов’язані можуть бути прийняті на роботу лише після пред’явлення військового квитка (тимчасового посвідчення військовозобов’язаного) або постановки на військовий облік.

Враховуючи ситуацію, що склалася на підприємстві, роботодавець вправі прийняти на роботу військовозобов’язаного, який надав відповідним чином оформлене тимчасове посвідчення з відміткою про взяття на облік. Своєю чергою, таке посвідчення є підставою для ведення військового обліку на підприємстві.

Вас може зацікавити

Вебінар «Військовий облік: новий порядок»

Зміст вебінару:
• Обов’язок роботодавця щодо ведення військового обліку.
• Призначення відповідальних осіб за ведення військового обліку.
• Взаємодія роботодавців з іншими органами щодо ведення військового обліку.
• Документи роботодавця щодо ведення військового обліку та особливості їх складання.
• Контроль ведення військового обліку на підприємствах.
• Відповідальність за порушення ведення військового обліку або за його відсутність.

Отримати запис вебінару

 

Світлана Щербина

Дебет-Кредит

Переглядів: 706 Надіслати другу Версія для друку
 
Дивіться також:
Особливості оформлення на роботу військовозобов’язаних
Чи може бути відмовлено працівнику у додатковій відпустці у зв’язку з навчанням?
Умови виплати «лікарняних» у період простою працівника
Звільнення працівника, який не досяг 18 років
Відпустка для підготовки та участі в змаганнях
Як облікувати тривалість нічної зміни при переведенні годинників на годину вперед?
Невикористані відпустки за минулі роки
Які гарантії має працівник у разі звільнення за станом здоров’я?
Компенсація за відпустку мобілізованому працівнику
Раді рекомендовано змінити правила працевлаштування осіб з інвалідністю
Переведення без згоди працівника під час воєнного стану
Особливості надання відпустки працівнику, який вступає до шлюбу
Мобінг як підстава для звільнення
Мобілізація: відповіді на поширені запитання
Ухвалено Закон щодо працевлаштування українців за кордоном
У відпустці захворіла дитина: чи подовжується відпустка?
Чи можуть звільнити працівника без попередження після закінчення строкового трудового договору?
Українцям пропонують ходити у відпустки по-новому
Зміна істотних умов праці: умови та порядок звільнення працівника
Обмеження праці жінок на роботах у нічний час
Оплата «лікарняного», сформованого на час проходження медогляду працівника
Як скасувати працівникові неповний робочий час?
Як підтверджується факт відсутності працівника на роботі?
Чи можна особі з інвалідністю встановити випробувальний термін?
Як оплатити години роботи понад встановлену тривалість робочого часу?
Додаткові відпустки на дітей та компенсація при звільнені
Уряд скасував штрафи за недотримання квоти з працевлаштування
При яких умовах допускається зміна істотних умов праці?
Як правильно виконати рішення суду про поновлення на роботі?
Чи виключається військова служба із розрахункового періоду при обчисленні «лікарняних»?
Які перевірки має право проводити Держпраці під час воєнного стану?
Механізм бронювання військовозобов’язаних працівників
Застосування Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»
Структурний підрозділ установи: створення, штат, діяльність
Чи може роботодавець з усіма працівниками укладати трудові договори із нефіксованим робочим часом?
Роботодавці отримуватимуть електронний розрахунок санкцій за невиконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю
Як працівника з посади головного спеціаліста перевести на керівну посаду?
Перелік осіб, які мають право на відстрочку від мобілізації
Як оплачується робота у вихідний день під час воєнного стану?
Чим простій відрізняється від призупинення дії трудового договору?
Мобінг у трудових відносинах: що варто знати
Ринок праці під час воєнного стану: дослідження
Як має відбуватися обмін документами в період воєнного стану?
Звільнення працівника за власним бажанням у зв’язку з доглядом за хворим членом сім’ї
Які категорії працівників можна залучати до роботи вночі тільки за їх згоди?
За яких умов може бути розірваний трудовий договір з нефіксованим робочим часом?
Чи можна прийняти нового співробітника на місце тимчасово відсутнього?
Які періоди перебування у відпустці без збереження зарплати компенсуються в разі звільнення?
Чи потрібно оплачувати «лікарняний» під час простою?
Як подати повідомлення про прийняття працівника на роботу через Е-кабінет?
Всі новини
Реклама
Видання для професіоналів
Оголошення
Шановні відвідувачі!
З усіх питань щодо роботи порталу звертайтесь до 
адміністратора
2023 © МЕДІА-ПРО
2022 © HR-Ліга

Copyright © 2005–2023 HR-Ліга
Використання матеріалів із журналів Групи компаній «МЕДІА-ПРО» лише за погодженням з редакцією (адміністрацією) порталу.
Редакція (адміністрація) залишає за собою право не розділяти думку авторів матеріалів, що розміщуються.
Редакція (адміністрація) порталу не несе відповідальності за збитки, які можуть бути завдані внаслідок використання, невикористання або неналежного використання інформації, що міститься на порталі.
Відповідальність за достовірність інформації та інших відомостей несуть автори публікацій.
З усіх питань пишіть на admin@hrliga.com