Главная  Карта сайта  Размещение рекламы на портале
  СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ
Добро пожаловать
  МЕНЕДЖЕR ПО ПЕРСОНАЛУ
  Новости
  Библиотека статей
  Нормативная база
  Образцы документов
  Производств. календарь
  Книжная полка
  Кто есть кто
  Глоссарий
  События
  Опросы
  Наши партнеры
  Форум
Новые материалы
Календарь-заставка на рабочий стол





Facebook
Календарь событий
Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Все события
Реклама
Чи можуть від працівника вимагати працювати довше або виконувати роботу, яка не передбачена у трудовому договорі?
Новости / Мониторинг законодательства
11.07.2018
Чи можуть від працівника вимагати працювати довше або виконувати роботу, яка не передбачена у трудовому договорі?
 

Власник або уповноважений ним орган не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором.

Водночас у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою.

Слід наголосити, що про зміну істотних умов праці — систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших — працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

Відмова працівника від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці може бути підставою для припинення трудових відносин у відповідності до п. 6 ст. 36 КЗпП України.


Управління Держпраці
Просмотров: 299 Отправить другу Версия для печати
 

Смотрите также:
Необхідність оформлення обхідного листа працівником перед розірванням трудового договору
Переведення на іншу посаду під час відпустки по догляду за дитиною
«Треба так»: відповіді на запитання у газеті «Кадри і зарплата»
Неоплачувана відпустка на цілий місяць: як відобразити в Звіті з ЄСВ?
Інформація про вакансії: звітувати чи ні?
Кого Гоструда придет проверять летом
Неполный рабочий день и расчет стажа
Утвержден показатель средней зарплаты за май 2018
Дополнительный отпуск женщине, имеющей ребенка с инвалидностью
Які нові вимоги щодо безпеки працівників під час роботи за комп’ютером
Заповнюємо табель без помилок
7 советов при проверке Гоструда
6 способов поиска и найма лучших кандидатов на летнюю работу
Украинцам придется выбирать между пенсией и зарплатой: готовят изменения
Заміна щорічної відпустки грошовою компенсацією та право працівників на отримання компенсації
Щодо зарахування до стажу, який дає право на щорічну основну відпустку, відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами
Урегулирован механизм выплаты денежного обеспечения военнослужащим
Кадрова документація ФОП: що потрібно вести, а що ні
Оновлено форму звіту з праці № 1-ПВ (квартальна)
Повернути до роботи: як відкликати працівника з відпустки
Трудові відносини з контрактником
Як правильно визначити назву посади
Аналіз змін у Звіт з ЄСВ для роботодавців
Право на звільнення під час відпустки
Альтернативна служба — 2018: припинення, пільги та гарантії
Якими документами підтверджувати страховий стаж підприємцям за 1998–2000 роки?
Встановлюємо дату звільнення за прогул правильно
Перебування на військовій службі і страховий стаж
Відпустка без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов’язковому порядку
Який норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю та як його обчислювати?
Оклади держслужбовців з 01.07.2018 р.: чи бути підвищенню?
Сумісництво та неповний робочий час
Оплата праці при суміщенні і виконанні тимчасових обов’язків
Різновиди наказів з кадрових питань та їх зразки
Оплата роботи у нічний час
Тривалість виплати допомог по тимчасовій непрацездатності
Інформування про розмір зарплатні: право чи обов’язок роботодавця?
Отримання відпустки без збереження заробітної плати
Порядок обнародования законов намерены изменить
Практика срочных договоров
Про ведення розпорядчої документації у спецвипуску газети «Кадри і зарплата»
Чи має право працюючий студент на оплату лікарняного?
Штраф за фрилансера: как избежать санкций Гоструда, нанимая удаленщиков
Право деяких категорій осіб на відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
Определен механизм перерасчета пенсии без дополнительного обращения
Штрафи та невідпрацьований час: як досягти балансу не порушуючи законодавства
Чи має право жінка, яка перебуває в декретній відпустці, на виплату компенсації за невикористану додаткову відпустку?
Хто з працівників підпадає під обов’язкові медогляди
Виправляємо помилки у трудових книжках
Стаж для пенсии: учитываются ли годы учебы в вузе?
Все новости
Реклама
Издания для профессионалов
Опросы
Сотрудник собрался уходить из компании. Ваши действия
Повышаю в должности или поднимаю зарплату
Спокойно отпускаю, пожелав удачи
Провожу выходное интервью и анализирую причины
Тороплю его с уходом, незаменимых у нас нет

Объявление
Уважаемые посетители! По всем вопросам относительно работы портала обращайтесь к администратору
2018 © МЕДИА-ПРО
2018 © HR-Лига
Copyright © 2005–2018 HR-Лига
Использование материалов из журналов ИД «МЕДИА-ПРО» только по согласованию с редакцией (администрацией) портала.
Редакция (администрация) оставляет за собой право не разделять мнение авторов размещаемых материалов.
Редакция (администрация) портала не несет ответственности за ущерб, который может быть нанесен в результате использования, неиспользования или ненадлежащего использования информации, содержащейся на портале.
Ответственность за достоверность информации и прочих сведений несут авторы публикаций.
По всем вопросам пишите на admin@hrliga.com.