Главная  Карта сайта  Размещение рекламы на портале
  СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ
Добро пожаловать
  МЕНЕДЖЕR ПО ПЕРСОНАЛУ
  Новости
  Библиотека статей
  Нормативная база
  Образцы документов
  Производств. календарь
  Книжная полка
  Кто есть кто
  Глоссарий
  События
  Опросы
  Наши партнеры
  Форум
Новые материалы
Календарь-заставка на рабочий стол





Facebook
Календарь событий
Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Все события
Реклама
Переведення на нижчеоплачувану роботу
Новости / Мониторинг законодательства
13.06.2018
Переведення на нижчеоплачувану роботу
 

Мене на підставі заяви переведено на іншу постійну нижчеоплачувану роботу. Чи зберігається середній заробіток і протягом якого терміну?

Відповідно до ст. 114 КЗпП України при переведенні працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за працівником зберігається його попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення.

Доплати, передбачені цією статтею провадяться протягом двох тижнів із дня переведення з таким розрахунком, аби разом із заробітком на новій роботі працівник одержував оплату праці у розмірі, рівному середньому заробітку на попередній роботі.

Так, частина перша ст. 114 КЗпП України передбачає обов’язок власника забезпечити працівнику збереження середнього заробітку протягом зазначеного періоду.

Для забезпечення гарантованого рівня оплати праці не має значення підстава для переведення. Переведення може проводитися на прохання працівника, за висновком медичної установи, за ініціативою власника, зокрема у порядку працевлаштування, як це передбачено частиною другою ст. 40 КЗпП України.

Проте, слід зазначити, що не оплачується праця працівника відповідно до частини першої ст. 114 КЗпП України у разі істотних змін умов праці працівників при продовженні роботи за попереднім фахом і кваліфікацією (посадою).

Випадки збереження середнього заробітку у зв’язку зі зниженням фактичного заробітку не обмежуються викладеним, а також можуть бути передбачені колективним трудовим договором, іншими локальними документами підприємства.

Вас може зацікавити

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.

Придбати видання

 

Наталія Карп’юк


Управління Держпраці
Просмотров: 391 Отправить другу Версия для печати
 

Смотрите также:
Оприлюднено законопроект щодо накопичувальної пенсійної системи
Повышен предельный возраст приема граждан на военную службу
Скорочення штату: коли вихідна допомога не виплачується
Як видаються лікарняні листи, якщо страховий випадок настав за межами України?
Охорона праці: що перевіряє Державна служба з питань праці?
Чи може розлучена жінка отримати соціальну відпустку на дітей?
Описи сучасних посад і професій
С 1 июля меняются размеры прожиточных минимумов
Утвержден показатель средней зарплаты за апрель 2018
Щорічна відпустка: надання, перенесення, відкликання, компенсація
Якщо працівник — неповнолітній
Обновлен перечень временно неподконтрольных населенных пунктов
Чи має право сумісник на додаткову відпустку за ненормований робочий день?
Які дії комісії з соцстраху, якщо листок непрацездатності заповнений нерозбірливо?
Військовослужбовцям зарахують страховий стаж за 2000–2016 роки
Одночасне право на два види пенсії
Стаж для щорічної основної відпустки
СМС-уведомления от Пенсионного фонда: новый онлайн-сервис
Розірвання трудового договору з працівником-сумісником
Як здійснити оплату праці неповнолітнього працівника, що працює на умовах неповного робочого часу?
У яких випадках не можна звільняти жінку
Оформлення щорічної основної відпустки
Сделал дело — гуляй смело: всегда ли это так?
Врахування премії при розрахунку відпускних
Роботодавці можуть отримувати інформацію про страховий стаж працівника
Порядок надання матеріальної допомоги працівникам
Не АТО, а ООС: як повернути працівників з відпусток
Можно ли получить социальный отпуск на детей на новом месте работы?
Действительно ли компании выполняют квоты на трудоустройство граждан с инвалидностью?
Табельний облік робочого часу працівників
Перелік документів для призначення страхових виплат
Норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю та правильність його обчислення
Як оформити реабілітаційне лікування: поетапні дії
Додаткова оплачувана відпустка для учасників бойових дій та інвалідів війни
Як визначити доплати до мінімальної зарплати
Чи можна перервати додаткову соціальну відпустку?
Нове у Порядку компенсації ЄСВ за новоприйнятого робітника
Вихідна допомога при звільненні
Особливості праці неповнолітніх
Не АТО, а ООС: що робити роботодавцю
Перелік необхідних документів для призначення пенсії
Розрахунок лікарняного після переведення працівника з іншого підприємства
Особенности трудоустройства иностранцев
Санаторно-курортна реабілітація: хто має на неї право та які витрати відшкодовуються
Створення на підприємстві комісії із соціального страхування
Залучення до роботи у вихідний день
Про заборону звільнення вагітних жінок: судова практика
Звільнення працівника, призваного на військову службу
Захист комерційної таємниці та конфіденційної інформації підприємства
Чи оформляється трудовий договір при проходженні виробничої практики?
Все новости
Реклама
Издания для профессионалов
Опросы
Лучшее средство борьбы с опозданиями сотрудников — это...
Денежный штраф
Публичный выговор
Просто не обращать на это внимание
Наши сотрудники не опаздывают!

Объявление
Уважаемые посетители! По всем вопросам относительно работы портала обращайтесь к администратору
2018 © МЕДИА-ПРО
2018 © HR-Лига
Copyright © 2005–2018 HR-Лига
Использование материалов из журналов ИД «МЕДИА-ПРО» только по согласованию с редакцией (администрацией) портала.
Редакция (администрация) оставляет за собой право не разделять мнение авторов размещаемых материалов.
Редакция (администрация) портала не несет ответственности за ущерб, который может быть нанесен в результате использования, неиспользования или ненадлежащего использования информации, содержащейся на портале.
Ответственность за достоверность информации и прочих сведений несут авторы публикаций.
По всем вопросам пишите на admin@hrliga.com.